Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 6 kampioen | sv Slikkerveer

Slikkerveer 6 kampioen

Geplaatst op: 25-04-2016

Afgelopen zondag 24 april 2016 werd Slikkerveer 6 op de ranglijst onbereikbaar voor de concurrentie nadat het in Nieuwerkerk aan den iJssel met maar liefst 1-7 had gewonnen van Nieuwerkerk 7. Na afloop volgde een groot kampioensfeest in de kantine op het eigen Sliknest.

Een prima prestatie dit seizoen voor de ploeg van het leiderstrio Luc Scholten, John Vlasblom en Wilfried Verkaik. In de beker was ook al de 1/4-finale bereikt, waardoor teruggekeken kan worden op een heel mooi seizoen.

Mochten er nog foto's gemaakt zijn van het kampioenschapsfeest dan kunnen deze worden doorgestuurd naar Arjan 't Jong via pr@svslikkerveer.nlSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x