Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 5 wint de beker | sv Slikkerveer

Slikkerveer 5 wint de beker

slikkerveer-5-wint-de-beker
Bekijk alle foto's van: 2015-05-16 Bekerfinale Slikkerveer 5 - Quick Boys 7>

Geplaatst op: 16-05-2015

Op het terrein van sc Monster werd afgelopen zaterdag 16 mei 2015 de bekerfinale gespeeld tussen Slikkerveer 5 en Quick Boys 7. Het werd een echte cupfinal zoals je zelden ziet, want de Den Dill Boys maakten het vooral de meegereisde supporters en zichzelf moeilijk in de eerste helft. Een vrij trap voor Quick Boys in de 18e minuut werd net voor doelman Jurgen Kähler van richting veranderd, waarna de bal in de touwen belandde: 0-1. Daarna volgden er grote kansen voor Jan Simonis en Leon Hofman, maar die werden helaas gemist. Jurgen Kähler verrichte nog een goed redding op een gevaarlijk laag schot, maar inde 37-ste minuut was hij wel kansloos op een tweede vrije trap die hard en laag werd ingeschoten. Via de paal ging de bal in het doel, waardoor de rust werd bereikt met een 2-0 achterstand.

Net voor het spelen van de tweede helft werd door coach Fred Vlasblom en aanvoerder Ron Noorlander voor de kleedkamers nog even de laatste hand gelegd aan het scenario voor het vervolg van het bekerduel. Met een verrassende opstelling kwamen de Den Dill Boys weer het veld in. Een vrij kopkans voor de sleurende Ivo van der Sluis ging maar net naast. Slikkerveer zette de Katwijkers onder druk en een treffer kon niet uitblijven. Mike Termond had hem eigenlijk al op de pantoffel, maar tot tweemaal toe werd de bal van de lijn gehaald door de keeper. In de 67-ste minuut draafde Ivo weer achter een bal aan richting de achterlijn. Vlak voordat hij de bal kon aannemen werd hij onderuit geduwd in het strafschopgebied, waardoor Slikkerveer een penalty mocht nemen. Frankie Jansen zette zich achter de bal en schoot feilloos binnen: 1-2. In de 71-ste minuut werd de gelijkmaker al op het scorebord gezet. Ron Noorlander werd perfect door het centrum gelanceerd en schoot beheerst de 2-2 binnen. Daarna was het een echt cupduel dat alle kanten op kon, maar uiteindelijk bleef het bij 2-2 en moesten strafschoppen de beslissing brengen. Jurgen Kähler op het doel zorgde voor een fraaie start door meteen de tweede penalty van Quick Boys uit zijn doel te ranselen. Aangezien de Slikkerveer-brigade geen fouten maakten was de Cup-winst een feit. Uit handen van de KNVB werd daarna de beker in ontvangst genomen en volgde een vrolijke huldiging op het podium. Daarna begon het grote feest !!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x