Let op: Vrijdag 22 juni 19.30 uur Algemene Ledenvergadering

Slikkerveer 5 is kampioen

1-0

Geplaatst op: 30-04-2017

Afgelopen zondag 30 april 2017 vierde Slikkerveer 5 het kampioenschap. Vorig jaar werd de titel ook al in de wacht gesleept en kon er toen wel een feestje gevierd worden, daar leek het dit jaar qua feestje in de spreekwoordelijke soep te lopen. Met tien punten voorsprong op de ranglijst werd zonder zelf te hoeven spelen het 'papieren' kampioenschap al binnen gehaald. Door er op deze prachtige zondag nog een vriendschappelijke erewedstrijd te spelen tegen oud-Slikkerveer 4 werd het een geweldig moment om het kampioenschap 'echt' te vieren. Onder bezielende leiding van de 'coaches' Luc Scholten, Wilfried Verkaik en John Vlasblom, werden de spelers Gert-Jan Brouwer, Bastiaan Blinksma, Yoran Blom, Leslie Clement, Herman Driesens, Arjan Heinsman, Pim van der Keur, Kees Krans, Jeffrey Maris, Dragan Nisevic, Arie van de Nosterum, Ben Schop, Chris Schop, Rob Schop, Darryl Schouten, Kevin Schouten, Mitch Schouten, Sander Sturrus, Remco Tump en Ruud de Werk in het zonnetje gezet door secretaris Rinus Hitzert.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x