Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 4e op Ridderkerk Toernooi | sv Slikkerveer

Slikkerveer 4e op Ridderkerk Toernooi

1-0
Bekijk alle foto's van: 2016-08-06 Slikkerveer - Bolnes Ridderkerk Toernooi>

Geplaatst op: 08-08-2016

Afgelopen zaterdag 6 augustus 2016 werd de 39-ste editie van het Ridderkerk Toernooi gehouden op het Sportpark het Reijerpark bij sv Slikkerveer. Voorafgaande aan de wedstrijd om de derde en vierde plaats werd de aftrap verricht door Arie van Beek en Theo Jagt, die allebei 75 jaar lid zijn van Slikkerveer. Het duel om de derde en vierde plaats was een eenzijdige wedstrijd, waarin gastheer Slikkerveer een off-day kende. Bolnes opende in de 15e minuut de score. Aleph Real Lopez schoot een vrije trap vanaf de rand van de zestien beheerst binnen: 0-1. In de 35-ste minuut verdubbelde de ploeg van trainer Ben Kinds de voorsprong. Joey Heijnsbroek tikte de bal eenvoudig binnen op aangeven van Erik Nylesam: 0-2. Het Slikkerveer van trainer Danny Wijnstekers kon ook na rust geen vuist maken. Casper Gerritse was wel een aantal keren dichtbij de aansluitingstreffer, maar gescoord werd er niet door de thuisploeg. Bolnes daarentegen vond in de blessuretijd nogmaals het net. Op randje buitenspel mocht Wesley Sturrus de eindstand bepalen op 0-3.

Rijsoord wint Ridderkerk Toernooi

In de finale stonden de ploegen van Rijsoord en RVVH tegenover elkaar. Waar in de openingsfase Benjamin Martha een drietal kansen op rij onbenut liet, daar was Khalid Rahli wel trefzeker voor Rijsoord: 1-0, nadat RVVH niet goed uitverdedigde. In de tweede helft kwam RVVH langszij door een prachtige slalom van Gino Stolk, die de bal precies langs doelman Bekkers in het doel priemde. In de 78-ste minuut leek RVVH op voorsprong te komen, doordat het vanaf elf meter mocht aanleggen na een overtreding van Bekkers op Wilco Oudenaarden. De inzet van Remon Luksch werd door Bekkers gestopt, waardoor het 1-1 bleef. Waar het in rijke getallen opgekomen publiek al dacht aan een verlenging, daar was ineens een geweldig volley van invaller Mathijn Valster in de 87-ste minuut die de ploeg van trainer Gijs Zwaan op een 2-1 voorsprong zette. In de slotfase werd niet meer gescoord, waardoor Rijsoord de editie 2016 van het Ridderkerk Toernooi won. Khalid Rahli van Rijsoord werd door wethouder Tineke Keuzenkamp, die de prijsuitreiking verzorgde, nog uitgeroepen tot beste speler van het toernooi.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x