Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Slikkerveer 3 wint beslissingsduel en promoveert

slikkerveer-3-wint-beslissingsduel-en-promoveert

Geplaatst op: 07-06-2015

Slikkerveer 3 speelde zondag 7 juni in de nacompetitie om 11:00 uur een beslissingsduel tegen BMT 3 op het terrein van Leonidas in Rotterdam. De ploeg van spelende coach Samuel Picauly begon met weinig geluk aan het duel. BMT kwam namelijk voor rust op een 1-0 voorsprong. Het derde bleef gewoon goed voetballen en Boy van Reede zorgde voor de op dat moment verdiende gelijkmaker: 1-1. Onder toeziend oog van meerdere bestuursleden en supporters werd het daarna een zeer spannend duel. Gelukkig was daar Michael Kost die in de blessuretijd, via een assist van Cas Packbier, de beslissende 1-2 op het scorebord zette en voor Slikkerveer kon het spreekwoordelijke dak eraf. Promotie naar de resvere tweede klasse werd hiermee een feit. 

Namens bestuur en supporters van Slikkerveer van harte gefeliciteerd!!
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x