Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 3 kampioen | sv Slikkerveer

Slikkerveer 3 kampioen

slikkerveer-3-kampioen

Geplaatst op: 19-05-2019

Slikkerveer 3 vierde afgelopen zondag 19 mei 2019 haar kampioenschap op het eigen sportpark met een 8-1 overwinning op Stolwijk 2. Voor het grootste gedeelte van de ploeg is dit zeker niet het eerste kampioenschap in de afgelopen jaren. Slikkerveer 3 staat onder leiding van coach en speler Dragan Nisevic en kent verder de spelers: Michael Jansen, Jeffrey Maris, Chris Schop, Ben Schop, Rob Schop, Daryl Schouten, Maikel Kost, Kevin Schouten, Yoran Blom, Sander Sturrus, Leslie Clement, Daan Koekebacker, Kevin de Faria, Bas Blinksma, Dennis Bothoff, Jim de la Rambelje, Daniel Vinke, Richard Sintmaartensdijk, Kim de Boer, Robin Janssen, Joery Josee, Jeffrey van Gemerden, Samuel Picauly en Kevin Birahij.

Uiteraard kon de titel alleen gepakt worden dankzij de voortreffelijke inzet van de mascottes Milo en Max. Voor de kampioensfoto wilden natuurlijk ook alle andere mascottes mee op de foto.
Mannen, van harte gefeliciteerd.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x