Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer 3 in nacompetitie

Geplaatst op: 28-05-2015

Ook Slikkerveer 3 is nog volop in de race voor promotie via de nacompetitie. In de inmiddels al weer tweede ronde hiervan is tegenstander Full Speed 4 uit de koker gerold. Afgelopen maandag Tweede Pinksterdag werd de uitwedstrijd gespeeld en helaas verloren met 3-1. Aangezien het volgens de kenners een onnodige nederlaag was, wordt voor de return van komende zondag een beter resultaat verwacht. Op zondag 31  mei wordt om 14.00 uur aangetreden op het eigen Sliknest voor de return. De winnaar van deze tweekamp speelt op 7 juni een finalewedstrijd voor promotie naar de reserve tweede klasse.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x