Slikkerveer 2 verslaat Feyenoord 3 eenvoudig met 6-2

slikkerveer-2-verslaat-feyenoord-3-eenvoudig-met-6-2
Bekijk alle foto's van: 2013-03-24 Slikkerveer 2 - Feyenoord 3>

Geplaatst op: 26-03-2013

Op zondag 24 maart 2013 speelde Slikkerveer 2 een heerlijke wedstrijd tegen Feyenoord 3. Ondanks de vrieskou en de snijdende wind was het spel bij vlagen hartverwarmend. De supporters langs de lijn waren goed ingepakt en konden zien hoe de equipe van het trainersduo Wijnstekers en Umarella in de slotfase zelfs ook nog een ervaren wissel in konden brengen om de wedstrijd op slot te gooien. Al met al een verdiende 6-2 overwinning, met de aantekening dat er een aantal fraaie goals gemaakt werden. Zonder iemand tekort te doen een overwinning van het collectief. Ga zo door mannen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x