Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 2 verliest nipt tegen Quick | sv Slikkerveer

Slikkerveer 2 verliest nipt tegen Quick

Geplaatst op: 02-12-2015

Quick '20? Quick Boys? Quick en Flupke? Helaas was het vaginatie syteem (uit Oost Europa) van Krissie niet up to date zodat Mo, Dil, Huub en Krissie veel te laat verschenen voor het treffen met Quick uit Den Haag. Daardoor maakte Xabier zijn debuut tijdens een competitiewedstrijd in het keurkorps van coach Ashrul. Een ieder was het met onze coach eens dat we weer fel uit de startblokken moesten net zoals tegen D.H.C. Zo gezegd, zo gedaan maar...niet echt dus. Vanaf de aftrap werd meteen de bal ingeleverd zodat Quick direct onze verdediging onder druk zette wat resulteerde in een achterstand voor "Jong Slikkerveer". Toch was het Slikkerveer dat op gelijke hoogte kwam door een verwoestende uithaal van rechtsbekkie Booi.

De warme thee was welkom aangezien de regen met bakken uit de lucht kwam vallen en de Zuidwesterstorm deed onze haren wapperen (niet van iedereen, hoor...). Wederom werd er gehamerd om direct na rust druk te zetten maar zoals wel vaker dit seizoen werden we na de onderbreking snel op achterstand gezet. En dan loop je dus de hele tweede helft achter de feiten aan. Slikkerveer nam risico en ging achterin één op één spelen hetgeen een kolfje naar de hand was van de snelle buitenspeler. Evenwel werd er door beide partijen niet gescoord en moesten we met een nederlaag huiswaarts keren. Oh ja, nog even tijd voor de uitspraak van de week: "hun zijn broertje".... (doelend op de eeneiige). Dil is aanstaande zondag niet van de partij vanwege zijn vierde prent (jammer, onnodig) en het zal er dus om gaan spannen zondag de 6e tegen het onder aanstaande Wilhelmus. Reken maar dat we een tot op de tanden gewapende tegenstander treffen!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x