Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer 2 ten onder in bekerpoule

Geplaatst op: 01-09-2015

De derde bekerpartij alweer deze week. Vandaag op het zonovergoten en werkelijk schitterende complex van CVV Zwervers uit Capelle was het goed toeven (ook vanaf het terras, begreep ik...). Eigenlijk stond er niet zoveel meer op het spel aangezien Antibarbari uit deze poule de beste papieren vooraf had. Wel een mooi partijtje om zo vlak voor de competitie de boel even op scherp te zetten en te kijken hoever dit "Jong Slikkerveer" er nu werkelijk voorstaat. Nadat Bert een ieder met factor 30 had ingesmeerd, werd er door Slikkerveer afgetrapt en was het vooral een beetje aftasten door beide opponenten. Toch waren de eerste kansjes voor Slikkerveer. Maikel teisterde het allum, allimi, alilimu ... ijzerwerk (bedankt Jeroen...) en ook Dimma (goede partij) kwam tot twee maal in scoringspositie. En waar je denkt dat wij de score zouden openen, gebeurde juist het tegenovergestelde. Na een voorzet vanaf links werd de bal fraai via de grond ingekopt. Nog een kans via Jeremain (ingevallen voor de geblesseerd geraakte Dion) maar de keeper kon zijn inzet ternauwernood pareren. Vlak voor het rustsignaal een enorme kans nog voor Zwervers maar Patta bleef goed naar de bal kijken en kon middels een fabelachtige reflex het onheil keren. Met coach Ashrul inmiddels als aandachtige toeschouwer konden we niet anders concluderen dat er bij tijd en wijlen goed gevoetbald werd (wat een verschil met afgelopen donderdag...) en dat het nu slechts gaat om de kansjes die gecreëerd worden te verzilveren. Met vertrouwen werd er na de thee gestart en ondanks de verzengende hitte drong Slikkerveer aan. Dit resulteerde in een grote kans voor Chevero maar de keeper bleek een sta in de weg. Na een scrimmage voor Patta's goal kon de spits van Zwervers toch de score verdubbelen wat gezien het spelbeeld op dat moment niet terecht was. Natuurlijk werden er risico's genomen ("dan heb je een punt"......hmmm, die snapt het niet zo!) en wederom waren er grote kansen nu voor Boy (tweemaal) en Maikel. Helaas viel er nog een derde treffer in het voordeel van Zwervers en denk ik dat Slikkerveer 2 klaar is voor de eerste competitieronde in de Hoofdklasse. Succes allen aanstaande zondag en we gaan het meemaken.....!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x