Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 2 staat voor belangrijke opgave | sv Slikkerveer

Slikkerveer 2 staat voor belangrijke opgave

Geplaatst op: 12-01-2016

Terugkijkend op de eerste seizoenshelft moeten we helaas concluderen dat we onderin meedraaien in de zware Hoofdklasse. Met slechts 8 punten laten we Wilhelmus en VELO weliswaar achter ons maar het zal een zware dobber gaan worden. Wisselvalligheid was troef met verdiende en onverdiende nederlagen maar tevens meer dan terechte overwinningen op DHC en TOGB. De nederlaag tegen mede-concurrent Wilhelmus was natuurlijk zuur en onnodig maar toch zijn  we er allen (trainers, medische staf, grensjager, leiders en vroedvrouwen in opleiding) van overtuigd dat we ons kunnen handhaven in de Hoofdklasse.

De tweede seizoenshelft begint aanstaande donderdag (14 januari) weer met een pittige training en ik denk dat de gretigheid er van af druipt na een lange winterstop voor de boys van coach Ashrul.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x