Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Jong Slikkerveer naar volgende nacompetitieronde

1-0
Bekijk alle foto's van: Slikkerveer 2 bereikt volgende ronde nacompetitie>

Geplaatst op: 26-05-2015

Dankzij een 3-2 thuisoverwinning vorige week had de ploeg van Danny Wijnstekers een goede uitgangspositie in de return. De selectie vertrok per bus naar Roelofarendsveen. Jong Slikkerveer kwam nog wel op achterstand, maar maakte kort na rust gelijk. Danny Rijnberk bereikte met een splijtende lange pass Wesley Oorschot, die zich wel raad wist met deze kans en feilloos binnen schoot. In de zeventigste minuut kwam Slikkerveer op voorsprong door een voorzet van Jeroen Capelle op Jason van de Berg, die voor zijn tegenstander kwam en de eindstand op het scorebord zette.

De tegenstander in de volgende ronde is Excelsior '20 2 uit Schiedam.


Het wedstrijdschema luidt als volgt:
31-05-2015 - 12.00 uur Excelsior '20 2 - Slikkerveer 2 (let op tijdstip is aangepast van 11.00 uur naar 12.00 uur)
07-06-2015 - 11.00 uur Slikkerveer 2 - Excelsior '20 2Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x