Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 2 maakt het koploper Westlandia onvoldoende lastig | sv Slikkerveer

Slikkerveer 2 maakt het koploper Westlandia onvoldoende lastig

Geplaatst op: 16-02-2016

Als gastheer ontvingen we vandaag de trotse koploper op ons aller Sliknest. Ingecalculeerde nederlaag? Dat nooit want je voetbalt altijd voor je plezier en uiteraard ook om te winnen waardoor je (nog) meer plezier zult beleven. De uitwedstrijd staat nog op ons netvlies gebrand en werden we van het kastje naar de muur gestuurd. Vandaag dus de return en coach Ashrul was geenszins van plan om zich zonder slag of stoot gewonnen te geven. Met een aangepaste opstelling maar gemotiveerd tot op het bot werd de confrontatie aangegaan. Westlandia liet al snel zien waardoor ze bovenaan staan in de Hoofdklasse; snel werd het balletje rondgespeeld en kregen we het gevoel dat ze met een mannetje meer speelden. Hier kwam na een kwartiertje spelen letterlijk verandering in toen na een onbesuisde en domme actie de centrale middenvelder van Westlandia een rode prent kreeg voorgeschoteld. Jong Slikkerveer keek echter al tegen een 0-1 achterstand aan en zelfs met een man meer kwamen we niet in het spel voor. Een logische tweede treffer bleef niet uit maar door een fraaie treffer van Dil (op het randje spelen mag...) vlak voor het rustsignaal scheen er toch weer hoop aan de horizon.

Discussie alom in de kleedkamer want hoe nu deze tegenstander bestrijden met een mannetje meer? Een tactische wissel (Okézan voor Daan de Koek) om zo wat meer druk te zetten maar echt gevaarlijk werden we niet. Toch had Okézan zomaar de gelijkmaker op zijn schoen maar oog in oog met de keeper moest hij zijn meerdere erkennen in de goalie maar wat als deze bal erin was gegaan...Enre kwam de naar het eerste overgehevelde Roland vervangen en ook Dion (sterke invalbeurt) posteerde zich voorin voor de vermoeide Twee-eiige eenling. Langzaam aan namen de krachten van Jong Slikkerveer af en gaven de 10 van Westlandia nog eens gas wat resulteerde in nog twee goals.

Helaas weer een nederlaag waardoor we nu onder de streep zijn terechtgekomen en moeten gaan knokken om directe degradatie tegen te gaan. Toch ben ik ervan overtuigd dat we met de juiste instelling en mentaliteit ons kunnen handhaven. VFC is komende zondag gewaarschuwd... Succes boys en we gaan strijden!Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x