Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Slikkerveer 2 loot Victoria 04 2 in de kwartfinale | sv Slikkerveer

Slikkerveer 2 loot Victoria 04 2 in de kwartfinale

Geplaatst op: 03-04-2013

Slikkerveer 2 gaat het in de 1/4e finale van de beker opnemen tegen Victoria ´04 2 uit Vlaardingen. De wedstrijd wordt gespeeld op dinsdag 9 april 2013 om 20.00 uur op het Reijerpark en staat onder leiding van scheidsrechter H. Cifki.

Tegenstanders op weg naar de kwartfinale waren VOC 3, Poortugaal 3, VFC 3, Excelsior '20 3, Erasmus 3 en VUC 3. Met een overtuigend doelsaldo van 30-4 werden deze teams uit de bekercompetitie geknikkerd.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x