Slikkerveer 2 krijgt 3 x 8 tellen

Geplaatst op: 28-11-2018

Iedereen weet dat sv slikkerveer een hele nette vereniging is waar we nog de deur voor elkaar open houden, we niet alleen een biertje drinken maar ook aan onze medemens denken. Bij Slikkerveer spreken ze de waarheid, maar zeggen ze elkaar nooit eens de waarheid. Gaat u maar voor is dan ook een veel gehoorde zin, net als " komt wel goed". Veel leden kijken graag televisie naar programma's zoals boer zoekt vrouw en het nieuwe succes Boxing of the Stars.

Het tweede elftal kwam afgelopen zondag ook in de ring, tegen de mannen van Haastrecht. Daar waar de boeren naar Boxing of the Stars gekeken bleken te hebben zaten onze jongens nog met hun hoofd bij boer zoekt vrouw. Vanaf minuut 1 werd voor de spelers van Haastrecht de deur opengehouden en mochten hun natuurlijk in alle rust de bal aannemen, galant als onze jongens zijn werd de tegenstander geen stro breed in de weg gelegd. Het middenveld werd overgeslagen, en de bal werd van achteruit uitsluitend hoog op de voorwaartsen gegeven. Dat zou met hun lengte succesvol kunnen zijn als je tegen het kabouterteam van de Efteling zou spelen, maar tegen de geel-zwarte reuzen was dit niet heel succesvol

Al snel volgden er enkele spannende momenten voor het doel van slikkerveer en mocht een van de aanvallers de bal vrij binnen schieten ...... 0-1, en de trainers mochten na 15 minuten niet klagen dat het daar slechts bij deze 1 x 8 tellen was gebleven. Gelukkig kon onder aanvoering van Rambo en Arie de broodnodige agressie worden teruggevonden en kreeg langzamerhand het middenveld van slikkerveer het spel in handen. Je mag toch denken dat een boxwedstrijdje met RICO in je team makkelijk naar de hand te zetten zou moeten zijn, maar in de 30ste minuut was het "deze Reus" die vakkundig de 2 x 8 tellen kreeg. Van een centimeter of 20 kreeg hij vol de bal en nog een stukje voet in het gezicht al liggend op de grond. Waar zijn ene moeder blij was dat zijn voeten nog bewogen waren dit volgens de altijd bemoedigende Jelle slechts de laatste stuiptrekkingen. RICO zijn andere  de moeder lapte hem weer op maar verwees hem resoluut naar de kleedkamer waar hij soms met een omweggetje naartoe verdween. Dat zal een paar dagen hoofdpijn zijn lijkt mij zo

Gelukkig hadden William en Smit een verrassing in huis en brachten een nieuwe speler in. Waar iedereen DT verwacht had blijken de Terwelde's een drieling te zijn, en kwam het jongste broertje Mohammed Ali Terwelde binnen de lijnen. Deze zette direct de wedstrijd naar zijn hand en nam het team op sleeptouw, zijn agressie zorgde ervoor dat Haastrecht er de rest van de eerste helft niet meer aan te pas kwam. Met een werkelijk prachtige aanval leverde lichtvedergewicht Harish de bal af bij Kurtley die met een keurige uppercut ook Haastrecht 8 tellen bezorgde. Even dacht iedereen dat ze deze klap niet meer te boven zouden komen, maar de bel luidde voor hun net op tijd.

Tweede helft was helaas een kopie van de eerste helft waar de spelers van slikkerveer de tegenstander de ruimte liet wist uitblinker Luuk van der Steen de bal weliswaar 5 x met fabelachtige reddingen uit de goal te houden, maar daarna was het ook hem te veel geworden. In korte tijd lag Slikkerveer weer met 8 tellen op de grond, al voor de derde keer vandaag. Haastrecht liet het daarna niet meer uit de handen glippen, en wisten op irritante wijze de punten mee naar huis te nemen. Dik verdiend overigens want zij wilden vandaag ten koste van alles winnen, en daarbij zochten ze de grens  van het toelaatbare op als echt straatvechters.

Nee echt niet .......... Agressie is geen lelijk woord, maar een wapen om wedstrijden te winnen !!!!

Diezelfde middag nog maar een aflevering van Boxing of the Stars gekeken op het sportpark, en daar leek het wel een kopie van de ochtendwedstrijd maar gelukkig wisten de roodhemden daar de laatste 20 minuten de wedstrijd om te draaien mbv de agressie van Jeroen en Ronald ( die ze overigens in de wandelgangen al langzamerhand de DIKKE en de DUNNE gaan noemen) werd het daar 1-1 en uit volkomen onverwachte hoek liet "sjeffie the snake" de bal in de touwen vliegen met een weergaloze uithaal. De mannen van Haastrecht waren Knock Out ..... jammer genoeg was dit om 12.30 uur niet het gevalSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x