Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Slikkerveer 2 en Rijsoord 2 in evenwicht

Geplaatst op: 21-10-2015

Altijd goed: een oefenpotje op een trainingsavond. Rijsoord kwam vanavond de krachten meten met "Jong Slikkerveer" op ons aller Sliknest. Slikkerveer kwam ten tonele met een iets ander team dan tijdens de competitie om coach Ashrul de kans te geven om een aantal andere boys aan het werk te zien op andere posities. Het begin zag er veelbelovend uit want na een splijtende pass van Dylan (opmerkelijk: zijn cornerbal werd op het veld van Bolnes teruggevonden...) gaf Huub in één tijd de bal voor alwaar Djabier de bal voor het intikken had. Nog geen 10 minuten later kwam Krissie op het middenveld in balbezit, passeerde een paar tegenstanders en schoot de bal onhoudbaar voor Lorenzo (vroeger nog bij Slikkerveer) tegen de touwen. Slikkerveer domineerde en de kansen regen zich aaneen. Zelfs Reroen kwam nog in de spits maar jammerlijk mislukte zijn gepatenteerde slidingschot. Na prima storen van Dino gaf Huub met een zeer bekeken lobje de keeper het nakijken zodat we met een 3-0 voorsprong dachten te gaan rusten. Helaas, net voor rust door niet accuraat verdedigen kwam Rijsoord zomaar tot scoren. "Je hebt nooit twee dezelfde helften", heb ik ooit iemand horen zeggen die denkt dat ie verstand van het spelletje heeft. En dat bleek dus. Rijsoord was op vele fronten de jonkies van Slikkerveer de baas en kwam al snel op 2-3 doordat de achterste linie te laat stapte voor buitenspel. Daniel en Colin maakten na vele maanden blessureleed weer hun opwachting in het tweede maar Rijsoord deelde echter de lakens uit en counterde naar hartelust naar 3-3 en mochten we nog van geluk spreken dat Rikkie in goede doen was en niet meer wenste te capituleren. Al met al een nuttig oefenpotje en volgende week weer sparren tegen VVGZ.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x