Slikkerveer 2 blijft in winning mood

Geplaatst op: 18-11-2015

Jong Slikkerveer tegen De Alblas. Vooraf een fraaie affiche. Door verschillende redenen (werk, ongelukkie, botox behandelingen) waren maar liefst drie trainers te laat op het appèl maar gelukkig was Samoe wel op tijd aanwezig om de basiself te instrueren. Wederom een vriendschappelijk partijtje op de dinsdagavond op ons aller Sliknest en dit is altijd beter dan trainen lijkt me. Gelukkig waren Jelle ("Ik ben gewoon een zaterdag kwijt"...) en een eeneiige weer van de partij zodat we in ieder geval een vaste vlagger hadden vanavond aangezien Sil een snipperdag had aangevraagd (voortaan wel eerder aanvragen en in drievoud svp). Een flink aantal spelers werd rust gegund en zagen we dus een mengelmoes van spelers van 2 en 3. Op de rechterflank dus Walied, Walied, Walied (wilde graag een aantal keren genoemd worden in het verslag, vandaar...) en op de linkerkant de actieve Enre. Lesly maakte de aanvalslinie compleet en was als eerste aan de beurt om de kwaliteiten van de keeper te testen. Zijn inzet werd echter gepareerd. De elegante Kenzie bracht Krissie in stelling maar kwam net een stap tekort om doeltreffend uit te halen en even later knalde hij met zijn linker vlerk zelfs vol op de paal. Helaas moest onze Bulgaarse gouddelver geblesseerd het veld verlaten na een misstap langs de zijlijn (jammer man, dinsdagavond voetbal je op je best...). De wind speelde ons best wel parten op veld twee maar gelukkig konden we in de tweede helft uitwijken naar veld 1 en dit kwam het spel van de "jonkies" van Slikkerveer goed uit. Xabier kwam voor Les en liet direct van zich spreken. Door goed druk te zetten kwam hij in balbezit en schoot in de korte hoek rigoureus binnen. Vlak daarna een actie van Walied, Walied ("waarom jij geef goeie pass"...) die niet reglementair gestopt werd door de verdediging waardoor de bal op de stip ging. Daan spoedde zich al naar voren om deze bal te nemen maar de zelfverzekerde Enre liet zien dat hij in goede vorm stak (gaat zeker niet naar Akhisar Belediye of Galatasa...)  en schoot onberispelijk twee keer binnen (echt waar, nooit eerder vertoond...). Een geweldige kans even later voor Enre toen de op stoom geraakte Walied, Walied vlijmscherp voorzette maar oog in oog met de keeper kon Enre de score niet verdubbelen. Rick kreeg niet veel te doen maar na een mislukte buitenspelval kon hij wel de bal uit zijn eigen netje halen. Slikkerveer bleef echter de bovenliggende partij en na een snelle voortzetting van Rick kreeg Mohammet op het middenveld de bal. Mo speelde Enre aan en met een prima versnelling bracht hij Justin (was een beetje boos dat hij niet met De Alblas mee mocht doen...had een prima match met zijn schoenen en het tenue van de tegenstander)...) in stelling die beheerst de derde treffer aantekende. Moment van de avond was toch wel van Walied, Walied. Vanaf randje zestien knalde hij de bal via de onderkant van de lat in het doel. Helaas werd dit niet gezien maar wij tellen deze treffer gewoon zodat Walied, Walied ook op het scoreformulier komt. Aardig hè! Iwan ("wat zeg je...") bedankt voor het vlaggen en aangezien we aanstaande zondag vrij zijn kunnen alle geblesseerde en zieken weer lekker een beetje bijkomen zodat we over anderhalve week weer vol aan de bak kunnen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x