Slikkerveer 1 op trainingskamp in Benidorm

1-0
Bekijk alle foto's van: 2017-01-10 Trainingskamp Slikkerveer 1>

Geplaatst op: 08-01-2017

Afgelopen vrijdag vertrok de selectie van Slikkerveer naar het jaarlijkse trainingskamp in het Spaanse Benidorm. De ploeg van trainer Danny Wijnstekers vertoefd in de Spaanse zon tot donderdag 12 januari. Tijdens het trainingskamp worden er meerdere trainingssessies afgewerkt.

Na terugkeer in Ridderkerk zal de herfstkampioen van de derde klasse D op zaterdag 14 januari om 17.00 uur thuis aantreden tegen Nieuwenhoorn. In de week daarna volgen oefenduels tegen GHVV op dinsdag 17 januari thuis om 20.00 uur en uit bij COAL op zondag 22 januari om 14.00 uur. Pas op 29 januari wordt de competitie vervolgt uit bij JHR.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x