Let op: Ieder die op de foto is gezet voor de voetbalplaatjesactie heeft een eigen stickerboek op naam; op te halen in het clubgebouw op trainingstijden

Sinterklaasfeest - aanmelden verplicht

Geplaatst op: 21-10-2019

Beste spelers van de mini’s en F-teams,

Woensdag 27 november  is het zo ver! Dan komt Sinterklaas weer met zijn Pieten naar de kantine van Slikkerveer. Om 15:00 uur zijn jullie welkom en gaan we er met elkaar weer een gezellige middag van maken. De ouders kunnen er helaas niet bij blijven. Wij willen vragen of de ouders de jassen van de kinderen mee willen nemen. De eigen bijdrage voor het sinterklaasfeest bedraagt 5 euro. De kinderen kunnen om 17:30 weer worden opgehaald.

Aanmelden kan via bijgaand formulier: KLIK HIERSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x