Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Sinterklaas komt op 28 november langs | sv Slikkerveer
Let op: Zaterdag 10.00 uur: ben jij er ook bij op de onderhoudsdag? Samen staan we sterk!

Sinterklaas komt op 28 november langs

Geplaatst op: 03-11-2018

Beste spelers van de mini’s en F-teams,

Woensdag 28 november 2018 is het zo ver. Dan komt Sinterklaas weer met zijn Pieten naar de kantine van Slikkerveer. Om 15:00 uur zijn jullie welkom en gaan we er met elkaar weer een gezellige middag van maken. De ouders kunnen er helaas niet bij blijven. Wij willen vragen of de ouders de jassen van de kinderen mee willen nemen. De mini's gaan daarna gelijk door met trainen. Dus graag ook de trainingskleding mee nemen. De F spelers kunnen om 17:00 op gehaald worden.

Naam:.................................................................................................
Elftal: F1 / F2 / F3 / F4 / F5 / F6 / F7 /F8 /F9/ MP1 / MP2 / MP3/ MP4
Telefoon:................................................ Mobiel:.........................................................
Schrijf iets leuks over jezelf aan Sinterklaas (of laat je ouders iets opschrijven)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………............................................................

Als je het leuk vindt om te komen, meldt je dan wel aan via e-mail  (activiteiten@svslikkerveer.nl) of lever het inschrijfstrookje in, in de doos in de commissiekamer. Doe dit uiterlijk op woensdag 14 november 2018.
Wij hebben er zin in en hopen je te zien!

Aanmelden: FORMULIERSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x