Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Selectie versterkt met komst van Offerman en Schep | sv Slikkerveer

Selectie versterkt met komst van Offerman en Schep

Geplaatst op: 15-04-2013

In het komende seizoen wordt de selectie van tweedeklasser Slikkerveer uitgebreid met in ieder geval twee nieuwe spelers. Zo komt centraleverdediger Mark Offerman over van Dilettant en verruilt rechtsback Roy Schep Nieuwerkerk voor de roodzwarten.

"De selectie van Slikkerveer blijft ook volgend seizoen in tact. Alleen de in de winterstop gestopte Bart Spronk heeft zijn schoenen aan de wilgen gehangen, maar verder gaat iedereen door. Ook hebben we een aantal talentvolle A-junioren die over komen naar de senioren. Zij zullen er bij gaan komen. Verder zijn we nog op zoek naar een aantal spelers om de selectie voor het komende seizoen te kunnen versterken", blikt trainer Richard Mank alvast vooruit naar het nieuwe seizoen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x