Let op: Alle trainingen voor nog niet begonnen jeugdelftallen zijn met een week uitgesteld naar maandag 27 augustus. Zie noodklok.

Selectie Slikkerveer blijft in tact

Geplaatst op: 30-03-2015

De selectie van zondag tweedeklasser Slikkerveer blijft ook voor het komende seizoen bijna volledig in tact. Nieuwe trainer Danny Wijnstekers, die uit de eigen gelederen doorschuift naar de hoofdmacht, kan ook komend seizoen beschikken over de jeugdige vaste kern van het huidige team. ,,Ik ben bijvoorbeeld heel blij dat aanvoerder Steven van Dongen onze roodzwarte kleuren trouw blijft. Ook de jonge spelers van onze selectie als Romano Niamut, Vincent de Jong, Mitchel van der Spoel en Ruben Silva Lopez hebben dit seizoen laten zien, dat ze, na te zijn doorgestroomd uit de eigen jeugdafdeling, van waarde zijn voor het team. De selectie blijft nagenoeg volledig in tact en we krijgen er zelfs nog weer wat oud-Slikkerveerders bij die terugkeren op het vertrouwde nest zoals Robert Kosten en Kenchi Orcadio'', aldus trainer Danny Wijnstekers, die het komende seizoen positief tegemoet ziet.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x