Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Schouwenburg Optiek sponsort Slikkerveer MB1 | sv Slikkerveer

Schouwenburg Optiek sponsort Slikkerveer MB1

1-0

Geplaatst op: 11-10-2016

Schouwenburg Optiek sponsort met ingang van dit seizoen onze meiden van Slikkerveer MB1 / MO17-1 van trainer Gert Jan Brouwer en leidster Angelique Smits Schouten.

Alle dames gingen hiervoor speciaal zelfs twee keer voor op de foto met sponsor Ton Schouwenburg van Schouwenburg Optiek, dat is gevestigd aan de Oude Watering 198 in de Beverwaard (Rotterdam) en natuurlijk het adres is voor een nieuwe (zonne)bril of lenzen.

Hierbij ook de foto's van de tweede fotoshoot, waarbij jeugdvoorzitter Wim Schouten de sponsor Ton Schouwenburg meteen ook even op een bloemetje trakteerde namens de vereniging.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x