Ruben Schaken verzorgde clinic op het Sliknest

1-0
Bekijk alle foto's van: Ruben Schaken Clinic>

Geplaatst op: 25-03-2014

Het Farel College voert een actie voor kinderen uit Zuid-Soedan genaamd Zip Your Lips. Een kleine 100 leerlingen van het Farel beginnen donderdag aan een periode van 24 uur niet eten waarbij ze gesponsord worden door ouders/familie/vrienden/bekenden om zodoende zoveel mogelijk geld in te zamelen. Onderdeel van deze actie is ook een voetbal clinic onder leiding van Ruben Schaken waar leerlingen zich voor een kleine vergoeding voor op konden geven en waarvan de opbrengst ten goede komt van de actie. Ruben werkte hier belangeloos aan mee waarvoor hulde en de clinics aan de diverse groepen zijn vanmiddag gegeven op het Sliknest. De international en speler van Feyenoord gaf achteraf nog even zijn complimenten over het uitstekende kunstgrasveld van sv SlikkerveerSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x