Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Rotterdam Sport op Maat dag 2013 | sv Slikkerveer

Rotterdam Sport op Maat dag 2013

Geplaatst op: 23-09-2013

Ook het Auti-team van Slikkerveer doet mee aan de Rotterdam Sport op Maat dag 2013, die op zaterdag 28 september tussen 10.00 en 17.00 uur wordt gehouden op het terrein van voormalige voetbalvereniging Zwart Wit '28 vlakbij Ahoy en het Zuidplein.

sv Slikkerveer zal hierbij ook aanwezig zijn en informatie verstrekken over het voetballen voor kinderen met autisme.

Voor alle informatie en het schema aan sporten,  zie bijlageSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x