Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Robin Westerman even terug uit China

robin-westerman-even-terug-uit-china

Geplaatst op: 05-02-2017

Afgelopen zondag 5 februari 2017 bracht Slikkerveerder Robin Westerman even een bezoek aan het Sliknest en overhandigde zijn shirt van het Chinese Qingdao Red Lions aan voorzitter Joop van Ettinger in de bestuurskamer van Slikkerveer.

Als assistent trainer van Red Lions geniet Westerman vanwege het Chinese nieuwjaar even van een vakantie terug in Nederland en zal binnenkort weer terugkeren naar het Chinese Qingdao.

De nieuwe profclub Qingdao Red Lions, dat uitkomt in de derde divisie staat sinds kort onder leiding van Nederlander Gert Heerkes, die we bij Slikkerveer nog wel kennen als trainer van het Willem II,  dat tegen Slikkerveer speelde tijdens het 90-jarig bestaan.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x