Ricardo Kieboom tekent bij Sparta bij voor twee jaar

Geplaatst op: 24-07-2014

De 22-jarige Ridderkerker Ricardo Kieboom tekent als keeper van Sparta voor twee seizoenen bij, bij de club uit Rotterdam-West. In de selectie van trainer Gert Kruys maakte hij afgelopen seizoen zijn debuut in het betaalde voetbal tijdens de nacompetitie-wedstrijden voor promotie naar de eredivisie.

De oud-voetballer van Slikkerveer zal samen met Khalid Sinouh en Roy Kortsmit moeten gaan bepalen wie er tijdens de wedstrijden uiteindelijk onder de lat zal gaan plaatsnemen. Een twee-jarig contract geeft aan, dat Sparta veel vertrouwen in hem heeft. Daar is de keeperstrainer van de jeugdafdeling van Slikkerveer natuurlijk zelf ook hartstikke blij mee. 

Zie ook het bericht van de website van Sparta: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x