Ricardo Kieboom tekent bij Katwijk

Geplaatst op: 13-08-2017

Ricardo Kieboom, de oud-speler en keeperstrainer van Slikkerveer, is er inmiddels in geslaagd om een nieuwe club te vinden. 

Nadat Ricardo in juni na 5 seizoenen dienstverband bij Sparta besloten had om op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging was het een drukke periode. Zo was hij twee weken op stage bij FC Moreirense, dat uitkomt in de hoogste divisie van Portugal en trainde hij drie weken mee met Ajax en liep hij nog een stage bij Helmond Sport. Inmiddels is de bekende 'kogel door de kerk' en is het tweede diviselub Katwijk geworden, dat na het vertrek van de keepers Richard de Groot en Steven Verstraten nog op zoek was naar een keeper. Tevens krijgt Ricardo hiermee de kans om zich ook te gaan richten op zijn maatschappelijke carrière. 

In Katwijk krijgt Ricardo te maken met concurrentie van de doelmannen Mark de Vries en de van FC Rijnvogels overgekomen Teun Guijt. 

Slikkerveer wenst Ricardo veel suces bij Katwijk toe.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x