Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Rembrandt Stoffeerderij schenkt nieuwe kussens

Geplaatst op: 06-08-2015

Het Ridderkerkse bedrijf Rembrandt Stoffeerderij heeft de masaage-tafel van de verzorging voorzien van twee nieuwe kussens en stoffering. Uiteraard zijn de verzorgers van Slikkerveer hier heel blij mee, al hopen ze daar in het nieuwe seizoen niet heel veel gebruik van te maken, maar de praktijk is vaak anders. 

Het bestuur bedankt vanaf deze plaats Rembrandt Stoffeerderij voor haar inbreng hierbij.

Mocht u trouwens geinteresseerd zijn in de diensten van Rembrandt Stoffeerderij, dan kunt u uiteraard meer informatie vinden op de website of langsgaan aan de Boelewerf 1b/1c in Bolnes. Al sinds 1970 stofferen zij als meubelstoffeerderij Rembrandt Stoffeerderij uit Ridderkerk allerlei meubels klassiek en modern. Naast stofferen van meubels kan dit uiteraard ook op de boot, in de camper of in de caravan. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x