Let op: Zondag 21-01-2018: 12.00 uur Slikkerveer 1 - Poortugaal 1 (vrs) en 12.00 uur Valkenswaard 10 - Slikkerveer VE2 (vrs)

Raymond Smit scoort bij rentree

Geplaatst op: 10-08-2016

Slikkerveer heeft dinsdagavond het oefenduel tegen Xerxes DZB (zo) verloren met 1-3. Vorig seizoen speelden beide ploegen nog tegen elkaar in de 2e klasse D.

In de eerste helft waren de betere kansen voor de Rotterdammers, die binnen 10 minuten op voorsprong kwamen. Dankzij goed keeperswerk van Rick Schouten liep Xerxes niet verder uit. Nog voor het rustsignaal maakte de teruggekeerde Raymond Smit de gelijkmaker. De boomlange spits rondde met zijn hoofd op herkenbare wijze een voorzet van Iwan Tewelde af.

Na de rust werd er enkel door Xerxes DZB gescoord, dat het duel uiteindelijk met 1-3 won.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x