Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Pupillen Slikkerveer naar Excelsior - Heracles | sv Slikkerveer

Pupillen Slikkerveer naar Excelsior - Heracles

pupillen-slikkerveer-naar-excelsior-heracles
Bekijk alle foto's van: 2016-04-09 Excelsior - Heracles>

Geplaatst op: 13-04-2016

Afgelopen zaterdagmiddag 9 april 2016 vertrokken zo´n 150 pupillen van Slikkerveer naar de eredivisie-wedstrijd Excelsior - Heracles op het Kralingse Woudestein. Met drie bussen en alle teams voorzien van een begeleider en een tas met versnapering van A&M Recycling was het in de bus al gezellig. Het ritje duurde trouwens maar kort want de Brienenoordbrug ging vandaag niet open, zodat we snel door konden rijden. Voor de ingang van het stadion werden de bussen geleegd en was het voor alle teams weer even hergroeperen, want allemaal tegelijkertijd naar binnen dat lukt niet. Er moesten ook nog wat extra entreekaarten bijgedrukt worden, maar dankzij de perfecte organisatie van Patrick Dizy werd ook dat laatste hobbeltje genomen.

Iedereen werd bij binnenkomst ook nog gefoulleerd op zware metalen, maar die waren al veel eerder ingeleverd bij de afslag (A)15 bij A&M Recycling wink 

In het stadion zaten we op de tribune aan de lange zijde, pal naast de harde kern en supporters van Heracles uit Almelo. Als eerste werd het spandoek van de trotse kampioen E3 opgehangen, want wie weet zou dat ´s avonds nog wel eens in beeld kunnen komen op tv. Daarna begon de warming-up van de spelers en kwam de mascotte zijn rondje maken. De enige Nederlander, die deze zomer wel naar het EK gaat, scheidsrechter Bjorn Kuipers kwam ook nog even langs ons vak. De wedstrijd zelf begon met vuurwerk en confetti achter het doel van Excelsior, maar toen de rookpluimen waren opgetrokken was de wedstrijd tussen Excelsior en Heracles een boeiend schaakspel, dat uiteindelijk met 1-3 gewonnen werd door Heracles. En dit ondanks de kreten als ´het is stil aan de overkant´ en ´ken je dat horen dan´ ter aanmoediging van de Kralingers. 

Na afloop was het nog even een kwartiertje wachten in het stadion om samen naar de bussen te lopen en heel snel waren we weer terug op het parkeerterrein bij het sportpark. Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x