Playstation / Fifa avond C1/C2 **update uitslagen **

1-0

Geplaatst op: 07-11-2014

Vrijdag 24-10 is er door de begeleiding van C1 en C2 een playsation avond gehouden waarbij de spelers onder het genot van pannenkoeken elkaar konden verslaan in een Uefa competitie. de spelers vertoonden een massale overeenkomst in uitblinkende acties, snelle rushes, klasse doelpunten. Gezien de geestdrift,  enthousiasme, uithoudingsvermogen en met name de produktie van decibels was er bij de begeleiding toch enige twijfel of dit wel de juiste voorbereiding was op de wedstrijd tegen HOVDSJCR die er op zaterdag op het programma stond. 

Toen op zaterdag het fluitsignaal voor deze wedstrijd klonk zag het er niet naar uit dat het niveau van de vrijdagavond gehaald zou worden, aarzelend werd er aan de wedstrijd begonnen en de mooie acties bleven uit. Na een tactische ingreep van de trainers (het woord controller gebruiken ipv controle) werden de acties beter en uiteindelijk zou HOVDSCJR dan ook met 25-0 naar huis gaan.

Klik hier voor alle uitslagen en eindstandSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x