Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Pietje van Beek overleden | sv Slikkerveer

Pietje van Beek overleden

Geplaatst op: 16-10-2015

Gisteren, donderdag 15 oktober 2015 is  op 85-jarige leeftijd overleden Pietje van Beek, de vrouw van ons erelid Arie van Beek. Pietje was altijd nauw betrokken bij alle Slikkerveer-activiteiten en volgde de club welliswaar van afstand, maar wel op de voet.

Aanstaande vrijdag 23 oktober vindt om 14.30 uur de crematie plaats in het crematorium Rotterdam-Zuid aan de Maeterlinckweg 101 in Rotterdam.

Hieronder is de kaart weergegeven.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x