Pietertje krijgt oorkonde van pupil van de week

pietertje-krijgt-oorkonde-van-pupil-van-de-week

Geplaatst op: 12-03-2017

Na afloop van de wedstrijden bij het eerste elftal wordt altijd de pupil van de week nog even bedankt voor zijn inzet tijdens de wedstrijd. Afgelopen zondag mocht de pupil van de week Pascal Valieva veteranen-voetballer Arjen Schepers, alias Pietertje, van Veteranen 1 in het zonnetje zetten als 'meest waardevolle speler van seizoen 2016-2017'. En dat terwijl het seizoen nog altijd bezig is hadden de coaches besloten om  hem na zijn achtste treffer van dit seizoen nu al hiertoe uit te roepen, want er staat geen maat op Pietertje dit jaar. Trots met de bijbehorende oorkonde ging Pietertje op de foto met voorzitter Joop van Ettinger en pupil van de week Pascal Valieva.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x