Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Piet Schop in zorghotel Aafje | sv Slikkerveer

Piet Schop in zorghotel Aafje

Geplaatst op: 28-05-2014

Ons erelid Piet Schop heeft inmiddels een aantal chemo-behandelingen achter de rug en verblijft op dit moment in het Aafje Zorghotel, locatie Maasstadziekenhuis, kamer 219 aan de Maasstadweg 2, 3079 DZ in Rotterdam. In afwachting van de uitslagen is het uiteraard leuk als Piet een kaartje ontvangt. 

Het bestuur van Slikkerveer wenst Piet van harte beterschap toe.

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x