Let op: Woensdag 26 september 17.30 uur teamfoto's alle mini-pupillen (MP1 t/m MP4). Svp. alle teams op tijd aanwezig.

Pernis 4 wint Slikkerveer 7 Toernooi

pernis-4-wint-slikkerveer-7-toernooi

Geplaatst op: 17-06-2017

Afgelopen zaterdag 17 juni 2017 vond de 13de editie van het Slikkerveer 7 toernooi plaats. Op een zonnige sportpark gingen 20 teams de strijd met elkaar aan. De felbegeerde sportiviteitsprijs ging dit jaar naar Spirit 10, de finale van het toernooi ging tussen VVGZ 4 en VV Pernis 4. De finale eindigde in een gelijkspel waardoor er strafschoppen genomen moesten worden, VV Pernis 4 was hier uiteindelijk beter in en ging met de eerste prijs aan de haal. De prijsuitreiking werd afgesloten door een spetterend optreden van Guus Bok, nadat Guus Bok de kantine in beweging had gekregen was het aan de DJ’s om de rest van de avond in te vullen.

De volgende teams hebben de 13de editie tot een succes gemaakt: Slikkerveer 7, VUC 6, DRL 3, VVGZ 4, Rijsoord 13, Groote Lindt 3, VV Pernis 4, Olivio 1920, VV Reünie, FC Blouw Afbouw, Groote Lindt 5, Wieldrecht 6, VV Capelle 7, NSVV 4, Spirit 10, Rijsoord 6, RVVH 6, FC Hyena en Slikkerveer VE3.

Deze editie kon niet gehouden worden zonder de medewerking van de volgende sponsoren: Blouw Afbouw BV, Frankie Reklame, Blokpoel Maatwerk, SlikkerveerVastgoed, Eurokor Barging BV en Verbaas & ZN Dakbedekking. Dankzij deze bedrijven hebben de 20 teams, toeschouwers en de vrijwilligers een geslaagde dag kunnen beleven.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x