Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Patrick Werkhoven Voetballer van het Jaar | sv Slikkerveer

Patrick Werkhoven Voetballer van het Jaar

1-0

Geplaatst op: 30-06-2019

Tijdens de Medewerkersavond van afgelopen vrijdag 28 juni 2019 werden ook de 'voetbalprijzen' uitgedeeld. Door voorzitter Joop van Ettinger werd het goed spannend gemaakt, want allemaal hadden ze vooraf nog geen idee wie er in de prijzen zou vallen. Het Talent van het Jaar al helemaal niet, want die was niet eens aanwezig. Even voor de baas ''Bakker van der Linden'' een taart brengen op een wel heel bekend adres: kantine Slikkerveer. Denno Stoffels werd compleet verrast met deze mooie prijs na een seizoen waarin aan het einde ervan ook de beloning 'een plekje in de selectie van komend seizoen' zelf door hem was afgedwongen. Als Sportploeg van het Jaar werd Slikkerveer 3 uitgeroepen, dat voor het tweede jaar op rij kampioen werd en waarvan een aantal spelers al meerdere kampioenschappen mochten vieren in de laatste jaren. Tot Voetballer van het Jaar werd Patrick Werkhoven uitgeroepen. Hij moest nog wel even uit de keuken gehaald worden, want hij was gewoon aan het werk als 'kantinemedewerker', maar dat was snel opgelost. Na een supersterk seizoen, waarin hij zich ook als penaltykiller heeft laten zien, een verdiende titel voor Patrick Werkhoven.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x