Ouderwetse voetbaltafel weer als nieuw

1-0

Geplaatst op: 21-08-2020

Het voetbaltafel spel in de kantine ziet er weer helemaal als nieuw uit. Speciaal voor het 100-jarig bestaan van Slikkerveer heeft Hugo van Leenen de 'oude' speeltafel opnieuw geverfd en beide teams aangekleed, zoals de tenue's van OLIVIO en SVV Slikkerveer er vroeger uitzagen. Dit is mede mogelijk gemaakt door de firma Vinch van Leo Vink. 

Op zondag 8 augustus vond de officiele overdracht plaats aan Rinus Hitzert en Jan Snijder, die als eerste samen met Leo en Hugo een spelletje konden spelen. Het filmpje heeft u wellicht al op de social media gezien.

Ouderwets voetbalplezier, met een schitterende nieuw tafelvoetbalspel.

Leo en Hugo van harte bedankt.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x