Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Oud-Slikkerveerder Jordy Buijs naar Pandurii Targu Jiu | sv Slikkerveer

Oud-Slikkerveerder Jordy Buijs naar Pandurii Targu Jiu

Geplaatst op: 20-07-2016

Jordy Buijs speelt komende seizoen voor het Roemeense Pandurii Targu Jiu. 

Jordy kwam afgelopen laatste half jaar uit voor het Limburgse Roda JC en speelde daarvoor bij Heerenveen, NAC, De Graafschap en Feyenoord. De verdediger/middenvelder besloot om na zijn transfervrije status een mooi buitenlands avontuur aan te gaan. In dit geval kwam het Roemeense Pandurii Targu Jiu uit de bus, dat in de hoogste divisie van Roemenie uitkomt.

Meer informatie: Klik hierSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x