Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Oproep: deel je Slikkerveer foto’s, video’s en relikwieën | sv Slikkerveer
Let op: Het clubhuis blijft vanwege verbouwing gesloten tot de ledenvergadering op 16 juli (aanmelden voor de ALV is verplicht)

Oproep: deel je Slikkerveer foto’s, video’s en relikwieën

Geplaatst op: 23-02-2020

De jubileumcommissie is op zoek naar relikwieën, foto's en video's van de afgelopen 100 jaar. Mogelijk kan de commissie dit materiaal (tijdelijk) gebruiken voor de expositie van de Oudheidskamer, het jubileumboek of het clubarchief. Alles is welkom, in bruikleen of als gift. 

Digitaal materiaal kan worden aangeleverd bij:

Arjan 't Jong
pr@svslikkerveer.nl

Voor fysiek of los fotomateriaal bij:

Gerard Hagendijk
Van Leeuwenhoekstraat 70
2984 EG 
Of in de kantineSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x