Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Opnieuw inbraakpoging Sliknest | sv Slikkerveer

Opnieuw inbraakpoging Sliknest

opnieuw-inbraakpoging-sliknest

Geplaatst op: 06-03-2015

Afgelopen maandagochtend is er wederom een poging gedaan om een inbraak te plegen in het Sliknest. Na eerst buiten flink huis te hebben gehouden vond de dader het ook nodig om aan de kantine de nodige schade aan te richten. Ondanks eerdere maatregelen, een werkend alarm en waarschuwingen voor video-opnamen heeft deze onverlaat de poging gewaagd. In enkele minuten richtte hij voor enkele duizenden euro's schade aan en was de buit letterlijk 0,0.

Helaas is het niet gelukt deze inbreker op te pakken ondanks ruime politie-inzet met o.a. een hond en de helikopter.  Zoals eerder vermeld is de buit 0 (er valt echt niets te halen) maar de schade dus des te groter. Een lichtpunt in deze zaak is dat het bestuur en inmiddels ook de politie de videobeelden in bezit heeft waarop een groot deel van de daden zijn vast gelegd, inclusief beelden van de dader. Het bestuur overweegt nog deze beelden vrij te geven maar vooralsnog hopen wij dat de beelden bij de politie meer duidelijkheid verschaffen en leiden tot aanhouding. Uiteraard gaat het bestuur nog meer maatregelen nemen om deze zinloze acties ieder geval minder schade op te laten leveren.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x