Onvoldoende scheidsrechters voor de jeugdafdeling

Geplaatst op: 26-11-2016

Door een groeispurt in de jeugdafdeling, waardoor er veel pupillenteams zijn bijgekomen dit seizoen, wordt het ook steeds lastiger om voor elke wedstrijd een scheidsrechter te vinden. Het secretariaat van de jeugdafdeling doet haar uiterste best om iedere zaterdag bij de thuiswedstrijden een scheidsrechter aan te stellen, maar dit lukt niet altijd. Bij met name de lagere F en E teams zal vaker een beroep gedaan worden op de ouders langs de lijn.

Het jeugdbestuur vindt het jammer dat een tekort aan vrijwilligers leidt tot deze maatregel en hoopt dat ouders zich beurtelings beschikbaar stellen om de wedstrijd van hun kind te leiden.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x