Oefenduel tegen GJS nipt met 2-3 verloren in Benidorm

1-0

Geplaatst op: 07-01-2014

Het oefenduel tegen het Gorinchemse GJS (Gorkumse Jonge Spartanen), dat uitkomt in de zaterdag tweede klasse F werd in Benidorm nipt met 2-3 verloren. Slikkerveer speelde een leuke pot voor het aanwezige publiek. Ondanks alle inspanningen van de verschillende trainingssessies in de afgelopen dagen toonde de ploeg van trainer Richard Mank wel de nodige veerkracht. In de eerste helft liep Slikkerveer tegen een 3-0 achterstand aan door twee treffers van Louis Damen en eentje van Sjors Hendriks. Na de thee werd er lange tijd niet gescoord, maar inde laatste tien minuten kwam Slikkerveer toch nog dichtbij. Met doelpunten van aanvoerder Steven van Dongen in de 81-ste minuut en Mark Offerman in de 83-ste minuut leek er nog een gelijkspel uit gesleept te kunnen worden, maar dat lukte net niet. Uiteindelijk kan teruggekeken worden op een goed voetballende wedstrijd met twee technische ploegen.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x