Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Oefenduel Slikkerveer tegen ZBVH | sv Slikkerveer

Oefenduel Slikkerveer tegen ZBVH

Geplaatst op: 30-04-2019

Op donderdag 2 mei 2019 speelde Slikkerveer vriendschappelijk thuis tegen zaterdag vierdeklasser ZBVH. Het duel, waarin Ernst Both zijn officieuze rentree maakte in het eerste elftal, eindigde door doelpunten van Dylan Vrijman en Cas Leenders in een 2-0 zege.

De Zuid-Beijerlanders worden getraind door Slikkerveer VE2-speler Robin Borremans en staan op de 4e plaats in de 4e klasse G, waarmee ze nog volop in de race zijn voor de nacompetitie voor promotie naar de derde klasse.

 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x