Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Nieuwe trainingspakken voor C1 van Leemberg | sv Slikkerveer

Nieuwe trainingspakken voor C1 van Leemberg

1-0

Geplaatst op: 02-12-2018

De junioren van Slikkerveer C1 ontvingen afgelopen zaterdag 1 december 2018 nieuwe trainingspakken, die gesponsord zijn door Ronald Noppen van de firma Leemberg Pijpleidingen en Apparatenbouw BV uit Zwijndrecht. Het bedrijf Leemberg is gevestigd aan de Scheepmakersstraat 8A, 3334 KG Zwijndrecht. De bedrukking is tot stand gekomen via Harry Oversteeg van Riwear uit Barendrecht. 

Jeugdvoorzitter Jan Snijder was blij met de sponsoring voor het team van de trainers Jersey Romney en Damion Janssen en de leiders Uhud Ollong en Marcel Boer. Namens Slikkerveer bedankte hij Ronald Noppen van Leemberg Pijpleidingen en Apparatenbouw BV voor deze fraaie sponsoring.
 Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x