Nieuwe tenue’s voor ASS teams Slikkerveer

1-0

Geplaatst op: 16-01-2020

Zowel het ASS team junioren als het ASS team senioren werden voorzien van een nieuw tenue dankzij een viertal sponsoren, waaronder brasserie Downtown uit Dordrecht en de Eight Lakes Group.

Alle spelers en de trainers Aad Snijders, Martijn de Beer en Cereno Bakker waren bijzonder blij met deze sponsoring. Het seniorenteam kijkt met veel plezier na het najaarskampioenschap uit naar de nieuwe voorjaarscompetitie. Ook het juniorenteam heeft het goed gedaan in de eerste competitiehelft met een plaatsje in de middenmoot. Meer informatie over het voetbal voor kinderen met autisme (ASS) is verkrijgbaar via Mirjam Visser-de Hooge, telefoon 06-81137506.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x