Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Nieuw tenue voor Slikkerveer C3 | sv Slikkerveer
Let op: Ieder die op de foto is gezet voor de voetbalplaatjesactie heeft een eigen stickerboek op naam; op te halen in het clubgebouw op trainingstijden

Nieuw tenue voor Slikkerveer C3

1-0

Geplaatst op: 10-02-2020

De talenten van Slikkerveer C3 (JO15-3) werden afgelopen zaterdag in het nieuw gestoken door Vinch 0nderhoud/tegelzetbedrijf. De spelers ontvingen er ook nog een jubileumsjaal, die is uitgebracht door Slikkerveer vanwege het 100-jarig bestaan en in een beperkte oplage te koop is. 

De spelers zijn: Dylano Booy, Aidan Breevoort, Lars van Driel, Tim Groeneweg, Jori Leijte, Zion Lopes, Jeevan Malhotra, Julian Noordzij, Rayan el Ouradi, Sverre van der Reijden, Quinten Schouten, Rick Snijders, Marko Stevic en Confidence Boaten. Assistent-scheidsrechter is Mitchell en trainer Leo Vink.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x