Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Nieuw logo voor Slikkerveer | sv Slikkerveer

Nieuw logo voor Slikkerveer

nieuw-logo-voor-slikkerveer

Geplaatst op: 22-02-2020

Op de laatste ledenvergadering van Slikkerveer hebben de leden gekozen voor een nieuw logo. Het nieuwe logo is een ode aan de watertoren. Daar, onder de watertoren in Slikkerveer, speelden het Slikkerveersche S.V.V. en OLIVIO gebroederlijk naast elkaar. Tijdens de oorlogsjaren fuseerden de twee clubs tot S.V. Slikkerveer. Met het kersverse logo gaat de vereniging de tweede eeuw van haar bestaan in.

Als enige voetbalvereniging van Nederland had Slikkerveer de afgelopen decennia twee logo's: het groen-witte embleem, dat bijvoorbeeld op de shirts prijkt, en het rood-zwarte ronde logo. Deze twee logo's komen nu samen in één nieuw krachtig logo.

Het nieuwe logo gaat terug naar de bakermat van onze vereniging: de symbolische plek waar de twee clubs zijn verenigd. Tegelijkertijd zorgt de moderne schildvorm voor een krachtige uitstraling. De rood-zwarte kleuren zijn te danken aan OLIVIO. Ook het oprichtingsjaar 1920 heeft een plek gekregen.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x