Strict Standards: Redefining already defined constructor for class Low_fieldtype_bridge in /home/svslikker/domains/svslikkerveer.nl/public_html/system/expressionengine/third_party/low_variables/libraries/Low_fieldtype_bridge.php on line 43
Niamut leidt Slikkerveer voorbij Melissant | sv Slikkerveer

Niamut leidt Slikkerveer voorbij Melissant

Geplaatst op: 21-10-2015

Een verre reis naar-Goeree Overflakkee was nodig om de eerste ronde van de Voetbal Rotterdam Cup te passeren. Slikkerveer trad daarin aan tegen Melissant. De ploeg van Danny Wijnstekers startte soeverein en kwam na vijf minuten al op voorsprong. Jair Umarella draaide in de zestien knap weg bij zijn tegenstander en vond bij de tweede paal Romano Niamut, die met een hard schot de bal de goal in ramde. Hierna leek het Slikkerveer voor de wind te gaan en werd de zestien van Melissant een aantal maal opgezocht en bereikt. Echter zag Slikkerveer na een moment van onachtzaamheid Melissant na een kwartier op gelijke hoogte komen. Vijf minuten later produceerde Melissant opnieuw een counter waarmee het zelfs langszij kwam. Slikkerveer liet daar geen gras over groeien en maakte in de persoon van Robert Kosten binnen de minuut korte metten met de achterstand.

Na de theepauze was het vooral eenrichtingsverkeer. Slikkerveer was continu in balbezit, kwam niet meer in de problemen en trok onderhoudend de overwinning over de streep. Eerst was het Steven van Dongen die na een fraaie steekpass van Niamut giftig de 3-2 binnen schoot, daarna verruimde Kosten in de zeventigste minuut de voorsprong naar 4-2. Opnieuw kwam de eindpass bij die goal van de voet van Niamut. Hij bediende Kosten in de ruimte, die de bal met zijn lichaam goed wist te pantseren en zijn tweede van de avond op het bord zette. Het slotstuk was aan Niamut zelf, die met een harde afdruk van dik twintig meter de keeper van Melissant verraste: 5-2.Sliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x