NextAim steekt Slikkerveer E3 in nieuwe trainingspakken

nextaim-steekt-slikkerveer-e3-in-nieuwe-trainingspakken

Geplaatst op: 05-11-2014

Afgelopen maandagavond 3 november 2014 ontving Slikkerveer E 3 van sponsor NextAim uit Ridderkerk  nieuwe trainingspakken. Jasmin Hrnjic en Marvin Chan van NextAim kwamen deze maandag de roodzwarte sportkleding overhandigen aan de spelers van de E3. NextAim B.V. is gevestigd in Ridderkerk en is een werving en selectie bureau, dat voor u op zoek gaat naar vast/tijdelijk personeel en hierbij het selectiegedeelte van u overneemt. Verder is NextAim B.V. als uitzendorganisatie ook een prima partner voor tijdelijke oplossingen. Kijk voor meer info op www.nextaim.nl.

De spelers waren uiteraard zeer trots op hun nieuwe outfit en bedanken hierbij de sponsor.

Op de foto;
V.l.n.r. Bovenste rij: Jasmin Hrnjic(NextAim), Leiders Arnold, Dennis en Robert en Marvin Chan (NextAim)
V.l.n.r. Middelste ri:; Armin, Fabian, Denzel, Lucas, Rick en Mitchel
V.l.n.r. Onderste rij: Milan, Joris, Tim en TimSliknest digitaal

Binnenkort gaat Sliknest volledig digitaal.

Aanmelden nieuwsbrief
x